КАНДИДАТСТВО УКРАЇНИ ДО ЄС: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА

Такою була тема лекції директора Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України Романа Корінця в рамках навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Статус кандидата до ЄС: що це означає для України» для державних службовців місцевих державних адміністрацій,  посадових осіб органів місцевого самоврядування Чернігівської області.

 

Про різні аспекти кандидатства України в члени ЄС говорили директор програми «Школа міністрів у Київській школі державного управління ім. С. Нижного», аудитор, юридичний радник департаменту стратегії Вищого Органу Аудиту (NIC) Польщі Пьотр Кульпа, директор Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації Володимир Бойко, директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук, 10-й Голова КСУ Станіслав Шевчук, голова правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» Наталія Андрусевич, директор Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» Дмитро Шульга, директор з наукової роботи, керівник Центру економічних досліджень Вероніка Мовчан, керівник НКП Горизонт 2020 за напрямком «Малі та середні підприємства» Центрально-українського національного технічного університету Тетяна Котенко.

 

Навчання проходило 14 – 15 липня 2022 року.

 

Організатор - Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації

News

15.08.22

Розвиток сільськогосподарської кооперації для створення інфраструктури збуту продукції

Практичний семінар 17.08.22 року з 14.00 год –16.00 год, на якому розглянемо кооперацію у контексті війни. Посилання на відеоконференцію надається після реєстрації.

Read more

30.07.22

Вебінар «Визначення шкоди та збитків, завданих аграріям війною», 4 серпня 2022 р. о 13.00

Кращі практики та науковці поділяться своїми знаннями та рекомендаціями про те, як визначити та оцінити шкоду та збитки, про процедури та механізми їх визначення представникам аграрного бізнесу.

Read more

18.07.22

КАНДИДАТСТВО УКРАЇНИ ДО ЄС: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА

Навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Статус кандидата до ЄС: що це означає для України» для державних службовців та місцевого самоврядування Чернігівської області

Read more
View all news