Розвиток сільськогосподарської кооперації для створення інфраструктури збуту продукції

Всеукраїнська Асоціація ОТГ спільно з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує вас прийняти участь у практичному семінарі на тему «Розвиток сільськогосподарської кооперації для створення інфраструктури збуту продукції».

 

На семінарі розглянемо кооперацію у контексті війни, а саме:

 

  • Організаційно-правові аспекти сільськогосподарської кооперації.

 

  • Успішні приклади кооперативів та як це працює.

 

  • Помилки при створенні кооперативів та як їх уникати.

 

  • Кооперативи та громади.

 

  • Ресурси для кооперації.

 

Коли? – 17.08.22 року

 

Час? –  з 14.00 год –16.00 год

 

Для кого? голови громад, заступники голів, старости, землевпорядники, архітектори, структурні підрозділи ОМС з питань економічного розвитку, інвестицій та управління комунальним майном.

 

Мета? Підвищення рівня знань представників ОМС стосовно розвитку сільськогосподарської кооперації для створення інфраструктури збуту продукції в громадах в умовах воєнного стану.

 

Захід проводиться за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» на базі Платформ «Сільський розвиток: земельні відносини» та «Економіка та інвестиції» Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

 

Як долучитися? Реєстрація  https://form.jotform.com/222203016124335

News

21.09.22

ЦФК запрошує на практичний тренінг з молочарства «Якість та безпечність молока: від годівлі до комфорту»

Центр фермерських компетенцій запрошує професіоналів та початківців, які працюють в молочній галузі на практичний онлайн-тренінг «Якість та безпечність молока: від годівлі до комфорту» 5.10.2022 р. на платформі ZOOM

Read more

21.09.22

ЦФК оголошує про початок реалізації проєкту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока»

«Центр фермерських компетенцій» оголошує про початок впровадження проєкту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока»,

Read more

14.09.22

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ ЧЕРЕЗ ДОРАДНИЦТВО

8-9 серпня 2022 року у м. Левен (Брюссель) офлайн зібрання EUFRAS. Інтереси українського дорадництва на цьому зібранні представляли президент НАСДСУ Іван Паньків та директор НАСДСУ Роман Корінець.

Read more
View all news