24 червня вебінар “Сімейне фермерство – основа економіки громад”

Організатор: SKL International у рамках проекту «Спроможна громада наближає Перемогу»; Швецько-український проєкт «Підтримка децентралізації в Україні».

Партнери:  платформа «Економіка та інвестиції» Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України.

Мета: стимулювання розвитку сільськогосподарського підприємництва у громадах.

Для кого? Голови громад, старости, керівники структурних підрозділів з місцевого економічного розвитку, землевпорядники, представники органів виконавчої влади, представники місцевого бізнесу, місцеві фермери.

Коли? – 24.06.2022 року, початок об 14.00 год

Реєстрація за посиланням.

News

15.08.22

Розвиток сільськогосподарської кооперації для створення інфраструктури збуту продукції

Практичний семінар 17.08.22 року з 14.00 год –16.00 год, на якому розглянемо кооперацію у контексті війни. Посилання на відеоконференцію надається після реєстрації.

Read more

30.07.22

Вебінар «Визначення шкоди та збитків, завданих аграріям війною», 4 серпня 2022 р. о 13.00

Кращі практики та науковці поділяться своїми знаннями та рекомендаціями про те, як визначити та оцінити шкоду та збитки, про процедури та механізми їх визначення представникам аграрного бізнесу.

Read more

18.07.22

КАНДИДАТСТВО УКРАЇНИ ДО ЄС: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА

Навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Статус кандидата до ЄС: що це означає для України» для державних службовців та місцевого самоврядування Чернігівської області

Read more
View all news